NAŠA PONUKA

NAŠA PONUKA

NEWBORN/Fotenie novorodencov

Fotenie novorodenca je možné už v prvých dňoch, ideálne od 5-14 dňa od narodenia. Toto fotenie prebieha pri použití prirodzeného svetla prípadne nasvietením (bez použitia blesku). Fotenie prebieha v našom súkromnom ateliéri Ožďany (okr.Rimavská Sobota), ktorý je prispôsobený  vaším potrebám a poskytuje komfort pre vaše bábätko. Pre dieťatko máme v ateliéri pripravenú postieľku s prebaľovacím pultom a pri fotení používame príjemné mäkké podložky alebo tulivak. Na toto fotenie je potrebné vyčleniť si minimálne 2-3hod času, nakoľko  sa bábätko fotí väčšinou keď zaspí a treba počítať čas na kŕmenie, prebaľovanie, uspávanie..

Na fotenie si treba priniesť:

  • deku pre bábätko
  • oblečenie na fotenie, najlepšie jednofarebné a skôr voľnejšie oblečenie. Na fotenie máme aj vlastné oblečenie pre bábätká – čiapočky, čelenky, rôzne sety
  • náhradné oblečenie
  • bavlnené plienky
  • oblečenie pre rodičov tiež jednofarebné najlepšie rovnaké – biele, hnedé, sivé resp. neutrálnej farby tričká, natelníky, tielka..

 

 

 

 

 

 

BIRTHDAY/ Narodeninové fotenie

Pre oslávenca máme pripravenú výzdobu a rekvizity, možnosť pripraviť k foteniu sladkú bábovku alebo muffinky. Pozvánky na oslavu, fotokniha, fotenie oslavy informujte sa a radi vám pripravíme individuálnu ponuku podľa vašich požiadaviek.

 

 

 

 

 

WEDDING/ Svadobné fotenie

Plánujete svadbu a chceli by ste využiť naše služby? Máme pre Vás zľavy na svadobné balíčky! Pre podrobnejší cenník, ako aj zistenie dostupnosti Vášho termínu ma kontaktujte.

 

 

 

 

CENY

V ponuke mám rôzne balíky, aby som vyhovel všetkým vašim požiadavkám. Ceny mám rovnaké už pár rokov, no tento rok som pridal ako bonus predsvadobné RANDE fotenie ku každému balíku zdarma, ako vďaku za vašu dôveru vo mňa. Viac o RANDE fotení tu.  Toto fotenie nám tiež pomôže k tomu aby sme sa lepšie spoznali a tiež ako „skúška“ svadobného fotenia. Kde si to sami vyskúšate a získate lepšiu predstavu ako to pri samotnom fotení prebieha. Cena fotenia nepresahuje viac ako 8% zo svadobného rozpočtu. Samozrejme všetky položky sú dôležité, no svadobné fotografie vám ostanú na celý život a nie len v svadobný deň.

Pripravil som si pre vás dotazník, kde sa dozviem viac o vašej predstave, ako by to malo vyzerať v deň svadby. Čo je pre vás najdôležitejšie pri fotení, v akom štýle svadbu plánujete a pod. Toto všetko mi pomôže k tomu aby som aj ja poznal vašu predstavu a tak všetko zosúladil podľa vašich predstáv.

Ak je to možné s každým klientom si dohodneme stretnutie, kde si vieme tiež čo to povedať. Pri stretnutí vám rád poradím a priblížime si vašu predstavu a lepšie sa spoznáme. Samozrejme na jednom stretnutí nás všetko hneď nenapadne, preto potom riešim vaše otázky a dotazy emailom.

 

 

 

Milé nevesty, ak hľadáte na Vašu svadbu vizážistku a hairstylistku, môžete využiť služby mojej manželky Andrejky Čonkovej. Ku každému svadobnému balíku ponúkame zľavy na svadobný make-up a účes pre nevestu a tiež svadobnú mamku a iné žienky. Jej prácu si môžete pozrieť aj tu:

https://www.facebook.com/makeAP

 

 

ZAŽI DEŇ AKO MODELKA

Pre všetky ženy a slečny máme ponuku na fotenie. Pri tomto fotení to vyzerá ako pri fotení bežnej modelky..Nie je to ale fotenie ako pri bookoch pre modelky, kde sa fotí modelka v rôznych svojich podobizniach. Pri tomto fotení sa vám postaráme o celkovú vizáž, ktorá zahŕňa make-up, úpravu vlasov a styling vlastného oblečenia, fotenie v exteriéri alebo v ateliéri. Užite si deň plný skrášľovania!